Djelatnici škole

Trenutno je, u školskoj godini 2023./2024., u našoj školi zaposleno 48 djelatnika, od kojih nekolicina radi na dvije škole. Nastava je u potpunosti stručno zastupljena.

Ravnateljica: Sonja Huzjak

Razredna nastava:
Maja Ploh, Anita Pretković, Anita Krušec, Sabina Lončarić, Natalija Mihalić, Snježana Lakuš, Melita Bačani, Nevenka Matijačić (engleski jezik - rano učenje), Julia Prelog (njemački jezik - rano učenje), Roman Fučkar (vjeronauk), Dragan Lukić (informatika), Tomislav Varga (informatika), Mišel Vidović (glazbena kultura), Roberta Križan (tjelesna i zdravstvena kultura).

Predmetna nastava:
Spomenka Struški (hrvatski jezik), Danijela Špoljarić (hrvatski jezik), Mišel Vidović (glazbena kultura), Sonja Đurkin (likovna kultura), Gordana Jurleta (engleski jezik), Tena Kočet (njemački jezik), Maja Makar (njemački jezik), Ivana Golenja Šmitlehner (matematika), Tomislav Varga (matematika, informatika), Biserka Talan (priroda, kemija i biologija), Bontek Melita (priroda), Snežana Gabaj (geografija), Vedrana Tropšek (geografija), Ivana Pačko Horvat (tehnička kultura, fizika), Aleksandra Kmetić (povijest), Sanja Pirc (povijest), Davor Vuk (TZK), Dragan Lukić (informatika), Dubravka Červek (vjeronauk).

Stručni suradnici:
Martina Kolarić (defektolog), Goran Živković (pedagog), Nikolina Hader (knjižničarka).

Administrativno i tehničko osoblje:
Danijela Poštenik (tajnica), Ružica Špoljarić (računovođa), Zdravko Magdić (ložač / domar), Klaudija Sinković (kuharica), Brankica Šestak (kuharica), Golubić Anita (kuharica), Zrinka Bobetić (spremačica), Silvija Stunjek (spremačica), Mateja Vuk (spremačica).

Produženi boravak:
Tanja Grgetić, Petra Fišter