Školski list - "Zlatna jabuka"

U našoj školi zadnjih 20-ak godina učenici - novinari uređuju školski list, koji izlazi jedanput godišnje. Školski list pokrenula je i osmislila učiteljica hrvatskog jezika Spomenka Struški, koja je u samom začetku izlaženja našeg školskog lista bila i glavna urednica. Od školske 2009./2010. glavna urednica je postala učiteljica hrvatskog jezika Danijela Špoljarić. Uredništvo lista čine učenici naše škole, te učitelj informatike Dragan Lukić, koji je zadužen za grafičko oblikovanje našeg lista. Prema potrebi se u izradu lista uključuju i ostali učitelji naše škole. U listu se može pronaći mnoštvo različitih sadržaja od znanstvenih do zabavnih tekstova, vijesti iz života škole, razgovora s poznatim osobama, reportaža, stripova, slika s putovanja i izleta, križaljke, humor, horoskop ...

Od dosad izašla 16 brojeva školskog lista čak 14 broja su predložena za Državnu smotru LiDraNa. Na slikama dolje prikazane su naslovnice pojedinog broja školskog lista.

Nadamo se da će Vam ovaj broj biti zanimljiviji od prošloga. Smjestite se u svoje fotelje, uzmite grickalice i opustite se čitajući novi broj Zlatne jabuke.

NASLOVNICA 1. BROJA                                                    NASLOVNICA 2. BROJA

NASLOVNICA 3. BROJA                                                       NASLOVNICA 4. BROJA

NASLOVNICA 5. BROJA                                                       NASLOVNICA 6. BROJA

NASLOVNICA 7. BROJA                                              NASLOVNICA 8. BROJA

NASLOVNICA 9. BROJA                                            NASLOVNICA 10. BROJA

NASLOVNICA 11. BROJA                                                NASLOVNICA 12. BROJA

NASLOVNICA 13. BROJA                                                NASLOVNICA 14. BROJA

NASLOVNICA 15. BROJA                                         NASLOVNICA 16. BROJA

Naslovnica 17. broja                          Digitalno izdanje školskog lista u školskoj godini 2021./2022.

Digitalno izdanje školskog lista u školskoj godini 2022./2023.

Stranica je zadnji put ažurirana 25/10/23